Zakup nieruchomości w Hiszpanii

Wraz z naszymi partnerami wspierają cały proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii, od wyszukiwania poprzez obsługę prawną i podpisanie aktu notarialnego. Dajemy możliwość obsługi w języku polskim. Nasza oferta stale się rozszerza. Obecnie oferujemy apartamenty i domy w stanie deweloperskim na Costa Blanca i pracujemy nad rozszerzeniem o ofertę z Costa Dorada. Obydwie lokalizacje oferują swoim gościom około 300 dni słonecznych w ciągu roku. Gwarantuje to wysoki zwrot z inwestycji oraz daje możliwość skorzystania właścicielowi z wypoczynku u siebie poza sezonem turystycznym, ciesząc się urokami Hiszpanii.

Kredyt Hipoteczny w Hiszpanii

Współpracujemy również z jednym z największych brokerów hipotecznych w Hiszpanii i Portugalii Mortgage Direct. Wspieramy cały proces uzyskania kredytu hipotecznego, zaczynając od sprawdzenia zdolności kredytowej poprzez aplikowanie do wybranych banków oraz finalizowanie transakcji. Możliwa obsługa w języku polskim. Oferta Mortgage Direct jest ciekawsza od bezpośredniej oferty banków ze względu na ich mocną pozycję negocjacyjną. A co najważniejsze, ich wiedza rynku jest bezcenna i daje dużo lepsze możliwości finansowe i zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Mają też licencje Centralnych Banków Hiszpanii i Portugalii.

oblicz swoją zdolność kredytową

O mnie

PAWEŁ PIASKOWSKI

 

Ekspert w zakresie zarządzania projektami i zmianami. Posiada umiejętności analityczne, dzięki którym proponuje najlepsze rozwiązania, mające na celu poprawę i zapewnienie wymiernych korzyści. Specjalista ds. nieruchomości w zakresie efektywnego inwestowania, analizy rozpoczęcia projektu inwestycyjnego wraz z oceną ryzyk i potencjału. Od 2009 roku inwestuje na rynku nieruchomości. Specjalista w sferze przeciwdziałania praniu pieniędzy, wykrywania i zapobiegania oszustwom, posiadający certyfikaty CFCS oraz Agile PM. Znajomość w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i zapobiegania oszustwom ułatwia analizę potencjalnych projektów inwestycyjnych, partnerów biznesowych oraz zwiększa bezpieczeństwo każdej transakcji.

 

Rekomendacje

I got emphasize open and honest communication in English from Paweł. He advised me professionally on the purchase of my first own apartment. He also helped with the issues of arranging a mortgage. I confirm Paweł’s specific real estate knowledge and experience on the market. We are moving soon to our own apartment.

Fardi Mammadov

R2R Expert, Akzo Nobel

Kontakt

ZADZWOŃ DO NAS

+48 730 996 965

NAPISZ DO NAS

info@easyestate.com.pl

GODZINY PRACY

Pn – Sb  9:00 – 17:00